Šokam parašiutu

Šįmet gimtadienio proga gavu dovanų šuolį su parašiutu. Kadangi buvau išsisukus koją, tai nusprendėm šitą malonimą atidėti vėlesniam laikui. Grįžę iš Prancūzijos, paskaičavom, kad savaitgalių iki išvažiavimo į Bolzano jau ne tiek jau ir daug ir suplanavom šokti rugjūčio 20 arba 21 dieną.

Taip ir padarėm. Šeštadienį lijo, todėl šokom sekmadienį. Važiavom trise. Martynas, mano grupiokė Ieva ir aš. Daugiau nieko nepavyko prikalbinti. Nu bet patys kalti :)

O įspūdžiai sakyčiau super! Aišku norėtųsi daugiau kristi ir ilgiau skristi, bet pirmam kartui buvo Wow! Per instruktažą liepė iššokus skaičiuoti taip: 121, 122, 123, 124, 125, o tada pradėti jau kažką daryti. Bet aš prisiminiau gerą Draugų seriją, kai Ross’as ėjo į soliariumą, ir skaičiavau jo būdu, t.y. Mississippi 1, Mississippi 2 … Man tiko geriau negu Ross’ui :)

Dabar ir Martyno, ir mano Google paieškos istorijoj atsiranda tokie puslapiai kaip dropzone.lt, skydiving.lt, basejumping.lt ir pan. Pasvajoti juk galima…


Gorges du Tarn - Ceuse

Nugi praėjo jau mėnuo kaip grįžom iš savo vasaros kelionės, bet parašyti taip ir neprsiruošiam. Kadangi Martynui prisiruošti turbūt dar sunkiau negu man, palengvinsiu aš jam dalią ir parašysiu pati.

continue reading →

Adrenalinas po ilgo ir sėslaus laikotarpio

Po gana ilgo ir sėslaus laikotarpio pagaliau gavom progą pasisotinti nuotykių. Šįkart sugalvojom išnaudoti laisvą Mindaugo karūnavimo dieną ir, pasidarę ilgą savaitgalį, išbandyti laimę Tatruose. Pasiklausinėję Gedo patarimų, išsirinkom keletą maršrutų ir antradienį popiet palikom Žadeikos gatvę. Važiavom keturiese: Martynas, Martyno tėvai ir aš (Laura).

continue reading →